.

.

Бебе Момче Девојка Снег Чизми Младата Fuzzy Bowknot Мека Единствена Глуждот Booties Деца Зима И Топло Креветчето Чевли

Бебе Момче Девојка Снег Чизми Младата Fuzzy Bowknot Мека Единствена Глуждот Booties Деца Зима И Топло Креветчето

DEN 287.76
Количината на стоката

Пета мерки околу 1 инчи". [ SOFT & АТМОСФЕРА ] - Мека Памучна Ткаенина со Пријатна и Топла Faux Крзно обрабени и Анти-пропадна Дизајн, Кожата-Пријателски без никаква Стимулација на Кожата на Бебињата. [ Поддршка и Топло ] - Добро Cushioned Мека Единствена Обезбедува Поддршка за Бебето е Нозете да се Движи Природно и Расте Здрава.Топлата Faux Крзно Држи бебиња' Нозе и Глуждот Топло во Зима. [ ЛЕСНО се НОСАТ ] - Кука & Јамка Затворање го прави Нашето Малку Чизми Лесно да се Стави На,дај и ќе Остане на Вашиот Бебињата'Feet на целиот Ден, и Нема да биде Започна. [ СТИЛСКИ ИЗГЛЕД ] - Мода и Класичен Изглед е Погодна за секој Прилики како Одење,Семеен Собир,Фотографија,Затворен и Отворен Играње.Најдобриот Роденден,Бебе Туш Подарок Идеја. [ ГОЛЕМИНА СОВЕТ ] - Препорачаната Возраст е само за Ваша Референца,ве Молиме обратете се до Големина на Табелата и Мерка на Вашето Бебе Нозете Пред да Нарачате Бебето Чизми.

R

Слични производи