.

.

Dujiea Врата на Ѕидот Виси Перење Забавува Торба, Божиќ снежен човек Простор за Заштеда на енергија Валкана Облека Торба Оксфорд Ткаенина Складирање Кошница со 4 Куки

Dujiea Врата на Ѕидот Виси Перење Забавува Торба, Божиќ снежен човек Простор за Заштеда на енергија Валкана

DEN 484.80
Количината на стоката

✅ВОДООТПОРЕН ОКСФОРД ТКАЕНИНА МАТЕРИЈАЛ : вратата виси перење торба е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е ефикасен водоотпорен, издржливи и отпорни на абење, бидејќи сите шевовите се тесни и добро пораби.Се лесни и свитлива, на перење бин може да се виси насекаде. ✅ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ И ЕДИНСТВЕНА ШЕМА : 30*20 инчи.Оваа облека складирање торба ќе ги добиете преку вашиот недела без да се расправаме.Уникатен дизајн ќе одговара на вашиот дом добро.Рака мие или машина за миење и двата се поддржани.Тоа не исчезнат лесно. ✅ЛЕСНО-со КОРИСТЕЊЕ на ПАТЕНТ : перење бин има кружен отвор на предниот дел - лесен пристап за складирање на облека.Постои долг патент на дното на грбот за лесно да ги бриши вашите алишта во машината за перење. ✅FODABLE И ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : голем виси перење торба не заземаат многу простор како за перење забавува кошница, бидејќи тоа може да се закачи на ѕид, зад врата или каде што сакате.Препорачуваме за семејства плакарот, бања, детска спална соба и колеџ домови кои треба повеќе простор.Исто така, совршен за патување и кампување. ✅4 СЛОБОДНИ ВИСИ КУКИ : 2 нерѓосувачки челик куки за врата - одговара вратата дебелина на опсег 1.57-1.97 инч.И 2 лепило куки за виси на попречи во било каде ви се допаѓа. 100% наплата или да го замени ќе биде поддржан, ако не се задоволни.Ви благодариме за посетата на DUJIEA Продавница!Ние се специјализираат во Производи за Домаќинството.Можете да се чувствувате удобно да се купуваат и користат.Различни модели на овие валкани алишта перење кошеви се оригинално дизајнирани во различни стилови со Dujiea.Изберете еден да го направи вашиот дом изгледа карактеристична.Specification Material : 100% Оксфорд ткаенина Големина : 30*20 инчи Пакет, Вклучувајќи : 1 x перење торба + 2 x нерѓосувачки челик кука + 2 x лепило hook Note Customer Задоволство На : водоотпорен голема торба за перење доаѓаат со компресија пакување што може да резултира во стуткани во долги транзит.Тоа ќе се опорави по еден период на време и, исто така, може да се измазнети од страна на пареа железо и фен.Добро Gift Dujiea виси перење торба е добар изберете за денот на Благодарноста/Денот на Вљубените/Роденден/Мајка/Ден Божиќ Ден/Празник присутни.Warranty Any прашања во врска со вашата валкана облека забавува, само се чувствуваат слободни да контакт.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

R

Слични производи