.

.

Harrison Хауард CareMaster Коњ Летаат Маска со Екстра Волна Заштита-Светло Розева боја

Harrison Хауард CareMaster Коњ Летаат Маска со Екстра Волна Заштита-Светло Розева боја

DEN 479.76
Количината на стоката

Ергономски облик на око guard да се чува далеку од очите.Лабораторија тестирани 50% од УВ зраци блокада и го спречува изгореници.Темелно руно поместена за да се спречи триење.Две прилагодливи допир блиску ремени се обезбеди сигурен и сит се вклопуваат.Воздух-стриминг ткаенини овозможи кул удобност и сува брзо.Се повлече Перчем Преку : Бесплатно скриена-во перчем s очи.Midge-доказ s чувствителни очи.Повеќе бои : Лето Нане, Аквамарин, Светло Розева, и Месечината Сребро.Се повлече Перчем Преку : Бесплатно скриена-во перчем s очи.Midge-доказ s чувствителни очи.Повеќе бои : Лето Нане, Аквамарин, Светло Розева, и Месечината Сребро.Се повлече Перчем Преку : Бесплатно скриена-во перчем s очи.Midge-доказ s чувствителни очи.Повеќе бои : Лето Нане, Аквамарин, Светло Розева, и Месечината Сребро.Се повлече Перчем Преку : Бесплатно скриена-во перчем s очи.Midge-доказ s чувствителни очи.Повеќе бои : Лето Нане, Аквамарин, Светло Розева, и Месечината Сребро.

R

Слични производи