.

.

Autosion Андроид 10 Автомобил DVD Радио Стерео GPS Навигација Раководител на Единицата за WiFi Форд Ренџер 2012 2013 2014 Bluetooth Поддршка Воланот Контрола Mirrow Линк

Autosion Андроид 10 Автомобил DVD Радио Стерео GPS Навигација Раководител на Единицата за WiFi Форд Ренџер 2012

DEN 4559.76
Количината на стоката

одговара : Ford Ranger 2012 2013 2014, ве Молиме Љубезно ве молиме да го проверите Вашиот Автомобил Табла Стил (Димензии), Ако Е Ист Стил(dimenions) како опис паркирање на автомобил табла прикажани,ова радио ќе одговара совршено.Андроид 10 Систем ПРОЦЕСОР : AC8227 L Quad-core ARM Cortex-A7 4*1.5 Ghz 2 G DDR3 RAM Меморија Изграден Во 16 GB Inand Флеш.CAPACTIVE 1024*600 Екран(За 7 Инчен и Поголем Екран) Вграден DSP Чип (Digital Signal Processing) Огледало Линк за Android Мобилни+i Phone 1080 P HD Видео.Вградениот Wi Fi Модул целосна Поддршка за Видео излез на под-монитор како огледало линк Надворешен Микрофон Вклучени Предна и Задна Камера Може да Работи исто време.Прифатливи за 's 30-ден се враќа политика, ве уверуваме на неговиот квалитет и на сите наши предмети доаѓа со 12 месеци гаранција.Опционални Додатоци засвири предмети е опционална и не се вклучени во оваа наддавање, доколку е потребно, треба цел таа одделно(ве молиме да го користите ASIN за да пребарувате и да купувате),ние ќе се спакуваат заедно со автомобил радио за да ви помогне да штеди превозот цена * Копија Камера : B00 SKVXGVQ * OBD : B06 XKLDB33 оперативен СИСТЕМ Андроид 10 * Поддршка за WIFI, Bluetooth, Rear view camera текст, GPS Навигација, ПОМОШЕН;USB, Слободна карта * Јазик : англиски,Јапонски,германски,шпански,француски,португалски,Италијански итн * Инсталација тип : din големина на Хардвер * ПРОЦЕСОР : AC 8227 L Кортекс quad-core * RAM меморија : SAMSUNG DDR3 2 GB * ROM : 16 GB * Мазна и брза реакција Екран * Capactitive СУМ(2*6)522-1620 KHz * Функција : FM-Миксери, FM-AGC, АМ-LNA, АМ-AGC, АМ-миксери Мулти Медиуми Параметри * Музика Формат : MP3,WMA,AAC,РМ,LFAC * Слика Fomat : JPG,BMP,JEPG,GIF,PNG * Компатибилен Диск : DVD,DIVX,MP4,MP3,MP2,VCD Превозот Ние ги користиме Изразат превозникот : DHL EMS и ПРОЗОРЦИ за да брод вашата нарачка, генерално, што е потребно за 7-12 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, АУ, CA.Ние сигурно ќе направи сè што може да ви помогне да ги добиете ПОБРЗО.

R

Слични производи