.

.

AQOKKA Новороденче Флорални Примање Ќебе Сет со Капа Цвет Печати Бебе Swaddle Ќебе Туш Swaddle Подарок Pack 2

AQOKKA Новороденче Флорални Примање Ќебе Сет со Капа Цвет Печати Бебе Swaddle Ќебе Туш Swaddle Подарок Pack

DEN 311.76
Количината на стоката

AQOKKA новороденче флорални примање ќебе собата е направена од премијата поврзана полиестер се вклопуваат, меки и удобни.Гроздобер флорални бебе девојка примање ќебиња без патент не Лепенка или прилепува за да се заштити вашиот малку бебешка кожа.На една страна со цвет испечатени на swaddle ќебе.Нашите swaddling ќебиња одговара 0-3 месеци со тежина од 6 lbs - 13 кг.Мерки 31.5 x 31.5 инчи - голема големина како што тие растат.Слатки соништа за малку почитувани.Нашиот личен, високо-квалитетни прилично ќе им даде на вашите скапоцени пакет на радост на сите snuggles.Совршен за семејство што сака убавината на цвеќињата, тоа е исто така одлична за кршење незаборавни фотографии и ќе стане љубов се негува семејство преданија.Вашиот слатка мала ангел ќе растат толку брзо, но сега за сега, во своето бебе соба, таа ќе биде swaddled во ќебе што е направен со љубов.Мекото swaddle ќебе сет вклучува 2 новороденче ќебиња и 2 капи.AQOKKA Новороденче Флорални Примање Ќебе Поставени Од Производителот : На AQOKKA бренд е фокусиран на тоа што се повеќе отколку на создателот на големо производи.AQOKKA нуди трендовски дизајнер инспирирани од модата во длабоки попусти!Ние работат и дење и ноќе да ви донесе висок квалитет на облека и додатоци за дел од цената ќе ја плати во музичките продавници.Нашите неверојатни се занимава продаде брзо, па не чека!Само добиете вашата AQOKKA денес!Ве молиме Имајте во предвид : боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

R

Слични производи