.

.

ГАМА Електроника Замена Предавател за Atwood/Ленс Џек Контрола

ГАМА Електроника Замена Предавател за Atwood/Ленс Џек Контрола

DEN 1440.00
Количината на стоката

RF предавател.Идентични да MPD85442. Ова е замена предавател за употреба со безжична Atwood Camper Џек Контроли.Предавателот е идентична со оригиналните ОЕМ предавател.Пренесува опсег е поголема од 100 метри под нормални работни услови.FCC Одобрени.

R

Слични производи