.

.

Трговец со Двојна Намена Овлажнител,Ултразвучно Овлажнител со 21 Литар Голем Капацитет на Резервоар за Вода, Авто Shut-Исклучено, Автоматски Магла Ниво на Контрола и ?

Трговец со Двојна Намена Овлажнител,Ултразвучно Овлажнител со 21 Литар Голем Капацитет на Резервоар за Вода,

DEN 2059.20
Количината на стоката

21 L ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : во Текот 21 L поголем капацитет трае 24 часа работно време на еден врвот се пополни. 2000m L/h висока влага излез е дизајниран да humidify воздухот за простории до 3229 квадратни.ft.ТОП ПОПОЛНИ ОВЛАЖНИТЕЛ : Можете лесно да се пополни на вода од врвот без отворање на капакот (исто така, може да се наполни вода од чешма директно).Вграден-во humidistat точно да се детектира влажност во вашата соба и автоматски се прилагодува на вашиот претходно влажност ниво за оптимално внатрешна влажност.На влажноста како вашиот кориснички.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ, ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Со широк отвор резервоарот за вода за напор refilling без било spillage, и обезбедува лесен пристап до чиста празниот резервоар темелно со влажна крпа.За вашиот повеќе го користите дома, канцеларија, магацин, shool, зелена куќа итн.Овој голем капацитет овлажнител нема да има потреба секоја замена на филтрите за да ја зачувате вашата сметка.СПИЕЊЕ & АВТО РЕЖИМ, ТИВКО ОВЛАЖНИТЕЛ : Со јасни panel display, нека ти го знаат реално време влажност ниво и прилагодувања на прв поглед.Екранот ќе исклучување на режимот на мирување за мирно длабок сон.Кога излезе од водата или паѓа, се јавува, овлажнител автоматски ќе се исклучи за да се заштитат вашето семејство.Работи совршено за спални соби, дневни соби и бебето соби!.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : Ние стоиме зад нашите производи и најдобра услуга по продажбата тим е секогаш со вас.Поддршка помош во секое време.Карактеристики на производот ИНТЕЛИГЕНТНИ ПОСТОЈАНА ВЛАЖНОСТ Изградена-во humidistat точно да се детектира влажност во вашата соба автоматски се прилагодува на вашиот претходно влажност ниво.LED дисплеј ќе исклучување на режимот на мирување ниско ниво на бучава не ќе ги вознемири вашиот одмор, за учење, за работа и за спиење. 3 ПРИЛАГОДЛИВИ МАГЛА НИВОА 3 магла ниво settings за да се префрлате помеѓу излез направете го тоа лесно да се прилагоди на магла брзина до вашиот избор и да се обезбеди слободно да дише.ЛЕСЕН ПРИСТАП ДО REFILLING врвот пополни дизајн ви овозможува лесно да ја отворите за да додадете вода во резервоарот.Вие дури и не треба да се земе од резервоарот да се рефил тоа, го прави до пополнување бриз.Можете исто така да се пополни на вода од чешма директно.Информации за производот име на Производ : Транспорт индустриски овлажнител Материјал за квалитет : ABS, Отценети напон : 100-240 V Номинална фрекфенција : 50/60 Hz Номинална моќност : 110 W резервоарот за Вода капацитет : 21 L Atomization износ : 2000m L/h дадената област : 60-300 квадратни метри Вода капацитет на резервоар : Повеќе од 10 литри Применливи објект : Комерцијална Функција : Ултразвук Број на магла места : 3 на Мерењето функција : Повеќе од 8 часа Производ нето тежина : 5.2 kg Производ бруто тежина : 6.01 kg Atomization глава : 4 јадра Контрола метод : Допир на копчињата / Инфрацрвениот далечински управувач Производ големина : 27x27x65cm Пакување големина : 32*32*68cm Пакување листа 1 X Овлажнител 1 X прирачник за Корисникот.

R

Слични производи