.

.

menolana Самостојна Полу-Сфера Перики Ѓердан Капи Headwear Капи Екранот Стојат Рек - Златен, L

menolana Самостојна Полу-Сфера Перики Ѓердан Капи Headwear Капи Екранот Стојат Рек - Златен, L

DEN 335.76
Количината на стоката

Тешки база за шапка стојат исправено и стабилна.Самостојна тешки метали шапка/кап/перики/накит екранот носителот застане.Елегантен и модерен стил, полиран мазна површина, со златна боја.Шупливи надвор дизајн е одлична за перики или шапка сушење брзо после миење.Полу-круг горниот дел е совршен за да се задржи вашата перика или шапка во својата форма.

R

Слични производи