.

.

Teerwere Када Caddy Фах Бамбус Када Багажник, Бања Впива Стигнале Не се Лизга Бања Мултифункционален Полица (Боја : Кафена, Големина : 74.5-109x23x4.5cm)

Teerwere Када Caddy Фах Бамбус Када Багажник, Бања Впива Стигнале Не се Лизга Бања Мултифункционален Полица

DEN 1989.60
Количината на стоката

Земете навистина релаксирачка бања, додека ужива во една чаша вино, да читате книга, или фаќање на вашите омилени ТВ програми на вашиот i Pad или таблет.Широк Апликации : кадата caddy е и одговараат за кујна и купатило,може да се стави на зеленчук, овошје и сад на тоа да се извлече надвор вода,вие исто така може да стави вино стакло, книга носителот, toiletries, крпа, храна и други работи на него.Издржливи : Ова када лента, исто така, е совршен подарок за жена / мајка-годишнината или роденден.Функционален Дизајн : Пренослив и се прилагодува на сопствениците, ќе се одржи на вашето списание, книга или било кој друг материјал за читање и вино стакло, можете да уживате во читањето и пиење додека вашиот капење време во романтична атмосфера.Уникатен Design N : бања caddy е стабилна, додека, исто така, се цврсти и издржливи,со мулти носителите на функции,што може да се земе вашата капење искуство на едно ново ниво.Безбедна Дупчиња Дизајн : можете да уживате преземање на долг вани со вашата книга, i Pad, e-Reader и чаша вино, и ние сме изградени, тоа со тоа на ум.Мулти-функции : вино стакло носителот и монтажни книга / остатокот ќе се одржи на вашиот работи безбедно место, кога ќе се ужива впива,ние исто така, додаде некои простор за складирање за вашата убавина и бања производи.Спецификации : Димензии : 74.5-109x23x4.5cm Material : metal Package Вклучува : 1 x Када Rack Note : 1. Поради прикаже разликите, мало боја разлики може да се случи.2. Поради фактори како што мерење алатки и методи, не може да биде мала грешки во производ димензии.3. На декор елементи не се вклучени во пакет.Ќе ги задоволат сите ваши потреби за крајната бања и релаксација искуство во вашиот топол дом и да ги преземат вашето капење искуство на едно ново ниво.

R

Слични производи