.

.

Перење Кошница,Големи Расклопна Перење Забавува со Рачки Апстракт Акварел Цвеќиња,Облека Забавува,Складирање Кошница за Бања Спалната соба Перална

Перење Кошница,Големи Расклопна Перење Забавува со Рачки Апстракт Акварел Цвеќиња,Облека Забавува,Складирање

DEN 1612.80
Количината на стоката

Голем Капацитет Облека Попречи - На перење забавува со големина на 16.5" x 17.3".Тоа е доволно голем да ги чувате многу предмети,како и на облеката,маици,панталони,фустани,крпи,washcloths,постелнина и сл.Лесни & Свитлива - Расклопна перење кошница е направен од Оксфорд Ткаенина (Полиестер) со водоотпорен слој внатрешниот.Тоа е погодно за чување на предмети.Кошници може да се користи за дома,колеџ,ученичките домови,стан,кампови, патување, хотел,итн.Duarable Рачки - облека забавува со две дебелина handls направи можете лесно да се движат кошница насекаде.Лесно за чување и зачувување на простор за складирање.Расклопна Дизајн - Перење кошница за отпадоци карактеристики количка и може да се здипли во едно парче за заштеда на простор за складирање кога не го користите.Мулти-Апликација Дома Декор - Складирање перење попречи е идеален за домашна декорација.Тоа совршен складирање сад за дом,канцеларија,плакар,спална соба,бања,перална и детски играчки.Спецификација на перење кошница - Голем Капацитет : 16.5" x 17.3" - Лесни & Свитлива : Расклопна перење кошница е лесно за чување и зачувување на простор за складирање. - Duarable се Справува со Дизајн : Со две дебелина handls направи можете лесно да се движат кошница насекаде.Перење совети - Препорачуваме рацете се мијат.Ги чисти само. - Не кајгана,Не ги користи машина за перење дека тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.

R

Слични производи