.

.

qsbai Накит Обетки Екранот Стои Багажник Уво Прстен Копчиња Организатор Носителот 72 Дупки Бела

qsbai Накит Обетки Екранот Стои Багажник Уво Прстен Копчиња Организатор Носителот 72 Дупки Бела

DEN 1346.40
Количината на стоката

Накит се уредни и уреден, лесно да се најде.Карактеристики : Обетки Организатор, Практични, Екранот Стојат.Одлично стојат може да се користи во продавници, итн или дома.Тип : Обетки Екранот Решетката.Тоа е совршен за чување или прикажување на вашиот омилен накит, како обетки и копчињата, итн.Спецификации : Тип : Обетки Екранот Rack Material : Plastic Package Вклучува : 1 x Обетки Екранот Rack(Други додатоци не се вклучени.)Големина Детали[24 Дупки] 8.9 cm x 4.8 cm/3.50" x 1.89" (Прибл.)[48 Дупки] 13.3 cm x 7cm/5.24" x 2.76" (Прибл.)[72 Дупки] 18.7 cm x 8.8 cm/7.36" x 3.46" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

R

Слични производи