.

.

Rosalia 10 Светлина Лустерот Кристал Боја / Кристал Трим: Кристал (Јасно) / Домот Намали

Rosalia 10 Светлина Лустерот Кристал Боја / Кристал Трим: Кристал (Јасно) / Домот Намали

DEN 4727.76
Количината на стоката

9210 D28 PW/ЕЗ Кристал Боја / Кристал Трим : Кристал (Јасно) / Домот Намали Карактеристики : -Лустерот.Вклучува : -72" Синџир / жица вклучени.Спецификации : -Accommodates : 10 х 60 -600 W Max 110 V-125 V (Candelabra) сијалица.Димензии : -Виси тежина : 40.-Димензии : 31" H x 28" В. Збирка : -Rosalia колекција.

R

Слични производи