.

.

Компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 3 Случај,Галакси Z Флип 3 5G Случај 6.7 инчен Тенок Тенка Тешко PC Шок Апсорпција Заштитна Телефон Случај за Samsung Z Флип 3 5G 2021 - Леопард Печат

Компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 3 Случај,Галакси Z Флип 3 5G Случај 6.7 инчен Тенок Тенка Тешко PC Шок

DEN 311.76
Количината на стоката

【Компатибилен Со Галакси Z Флип 3】- Специјално Дизајниран за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 6.7 инчен 2021 Порака,Не е Компатибилна со други за Samsung телефон модели,ве Молиме потврдете број на модел пред да го купите. 【Совршена Заштита】Ултра-тенок и лесен Дизајн за Samsung Галакси Z Флип 3 Телефон Случај,да Обезбеди вашиот Телефон со Shockproof и анти-капка, гребнатини,трајни и совршена заштита. 【Совршена Заштита】Ултра-тенок и лесен Дизајн за Samsung Галакси Z Флип 3 Телефон Случај,да Обезбеди вашиот Телефон со Shockproof и анти-капка, гребнатини,трајни и совршена заштита. 【Екран и Камера за Заштита】- Галакси Z Флип 3 5 G Случај лифт екран и камера исклучување на рамна површина , обезбедување на долготрајна заштита за екранот на телефонот и задната камера. 【Прецизно Сечење и Безжични Полнење】- Лесно да пристапите до сите копчиња, камери, слушалки, звучници, и интерфејси без отстранување на вашиот телефон случај,Поддршка безжични полнење не влијае на полнење брзина. ❤ Телефон Случај Компатибилност ღ Наменета за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 6.7 инчен (2021 Порака),Не се компатибилни со другите модели на мобилни телефони ❣ Материјал : Тешко PC ❣ Телефон Случај Боја : Црна ❣ Уникатен Модел: Леопард печати Африканска жена ❤ Галакси Z Флип 3 Заштита на Телефонот Случај ➫ Направени од премиум тешко PC Материјали,Обезбедување на совршена целина тело за заштита од случаен пад, Штета, Удари и други дневна штета ➬ Зголемена дизајн на камерата дел спречува носење на вашиот мобилен телефон камера. ❤ Модел Стил на Дизајн ➫ Стилски Тенка Телефон Случај за Samsung Галакси Z Флип 3,Разни модели на грбот може да бидат избрани според параметри. ➬ за повеќе стилови и повеќе модели, ве молиме побарајте 'Галакси Z Флип 3 Случај' ❤ Прецизни Cutouts Лесен пристап до сите звучници,полнење пристаништа,камера и копчињаЕдноставен за инсталација и отстранување,еден-на-Еден кореспонденција помеѓу мобилен телефон дупки Поддршка Безжично Полнење, со удобноста на вашата работа и живот ❤ Пакет се вклучени ღ 1 x Тенка Телефон Случај за Samsung Галакси Z Флип 3 6.7 инч.

R

Слични производи