.

.

Андроид 9 Автомобил DVD Плеер Мултимедијални GPS Навигација 4+64GB Автомобилската Стерео Радио Раководител на Единицата за Reiz 2011- Поддршка CarPlay

Андроид 9 Автомобил DVD Плеер Мултимедијални GPS Навигација 4+64GB Автомобилската Стерео Радио Раководител на

DEN 691.20
Количината на стоката

Големиот екран стил : GPS Навигација Исклучиво наменета за Reiz 2011-2016 Година, одговара на оригиналот табла за совршено интегрирани изглед, и ќе треба да се провери дали ако нашата големина на екранот ќе го блокира вашиот ac отвори/копче.Ако сте збунети, ве молиме контактирајте со нас прво.Најдобри конфигурација : Андроид 9 Оперативен Систем Колокација со Големи работи меморија ви понудиме побрз и неспокојот искуство.Multi-Touch Дисплеј : Вашето средно резолуцијата 12.1" HD Дигитален екран на Допир за прстен со визуелни јасно искуство.Поедноставување на работата Уникатен АДАПТЕРИ дизајн, редефинирање на интерактивен интерфејс, и чува сите ваши омилени опции во рамките на дофат на раката.Безжична меѓусебно поврзани : Поддршка Car Play /Андроид Авто Тоа што има Вграден-во жичана или безжична Car Play / жичен Андроид Auto.Вие исто така може да го направи Bluetooth hands-free повици итн.Заштити вашата безбедност, нека ви се фокусира на возењето.ГАРАНЦИЈА : Грб на оваа единица со 1 година гаранција и обезбедува стручна и техничка поддршка.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил, ние се стремиме да се обезбеди најдобрите производи заедно со врвен услуги на клиентите.Чувајте Вашиот Автомобил и Уживање на највисоко ниво Забава на Way Perfect избор : 1. Supersized Забава, кој е компатибилен со функцијата на оригиналниот автомобил и има моќен functions2. Теми на корисничкиот интерфејс се на располагање за да изберете од, вклучувајќи серија на специјални и за оригинални автомобил Стил UIConfiguration параметар : 1. ПРОЦЕСОРОТ Фреквенција PX6 Платформа : 6 core OS : Андроид 92. 12.1-инчен HD IPS LCD екран со 1280*720 resolution Support Функција : GPS, Стерео, RGB, DSP, Car Play, Огледало Линк, андроид auto Support Безжична Car Play и Android Auto(преку USB конекција) Bluetooth-От, Built-in GPS, DVD Плеер, MP3 / MP4 Плеери, Радио Тјунер, Допрете Screen Multi-Јазик : Поддршка за Мулти-Language Applicable Модели & Години : GPS Навигација Компатибилен со Reiz 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Година Year For повеќе други модели, ве молиме контактирајте ме преку е-пошта!Пакетот вклучува : Автомобил screen All Кабли.

R

Слични производи