.

.

Автомобил Воланот Маска, Рака-Stitched Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Опфаќа Заврши за Buick Плови Опел Astra G H 1998-2007 за Опел Zafira На 1999-2005

Автомобил Воланот Маска, Рака-Stitched Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Опфаќа Заврши за Buick Плови Опел

DEN 2614.56
Количината на стоката

Автомобил Воланот Покрие Материјал Тип : Вистинска Кожа.Применливи модели : за Buick Плови "Опел" Astra G H 1998-2007 за "Опел" Zafira На 1999-2005. Сеопфатна заштита : Заштита на вашиот управувачот од гребнатини, бледнее и се носат.Подобар стисок / побезбедно возење, совршен за вашиот автомобил и да се заштити вашиот управувачот,Овој производ е Автомобил Воланот покрие,не е Автомобил Воланот !.Услуга : Бидејќи овој автомобил воланот поклопецот е сопствен производ, па ве Молиме оставете порака по купувањето да се напомене вашиот модел и автомобил година, така што можеме да го произведеме тоа е точно.Овој автомобил воланот корица има подобар стисок/побезбедно возење и е многу добро за заштита на вашиот автомобил воланот.Овој производ е автомобил воланот покрие, не автомобил воланот!Бидејќи овој автомобил воланот поклопецот е сопствен производ, па ве Молиме оставете порака по купувањето да се напомене вашиот модел и автомобил година, така што можеме да го произведеме тоа е точно.Име : воланот cover Material Тип : Вистински Leather Applicable модели : за Buick Плови "Опел" Astra G H 1998-2007 за "Опел" Zafira 1999-2005 Item Ширина : 16cm Item Должина : 26cm Item Висина : 6cm Item Тежина : 0.31 kg Installation Метод : Рачно Шиење ,DIYInstallation Алатки : Игла,Конец,Двојно двострано лента,лопата,Нож,ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување.Ако имате било каков проблем во врска со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите.

R

Слични производи