.

.

AIEX 500pcs од 1,5 инчен Среќен Божиќ Налепници, самолепливи Плик Налепници Претставува Декоративни Налепница Божиќ Labels Ознаки за Страна Декорација (4 Обрасци)

AIEX 500pcs од 1,5 инчен Среќен Божиќ Налепници, самолепливи Плик Налепници Претставува Декоративни Налепница

DEN 239.76
Количината на стоката

Пакет Содржина : ќе добиете 500pcs Среќен Божиќ налепници по ролна.Доволно количество за вашиот Божиќ украси.Секој Божиќ налепница мерки за 3.81 cm / 1.5 инч во дијаметар.Божиќ Тематските Шема : Среќен Божиќ налепници се направени од високо квалитетни материјали, печатени со зборовите : "Среќен Божиќ" и 4 видови на различни модели, како што се белезници, бел Божиќ, Божиќ дрво, итн.Целосната на Божиќ атмосфера.Само Лепило : Овие подарок ознаки за налепница се поткрепени со силно лепило, лесен за употреба и вие само кора од надвор и се држи на површината она што го сакате.Божиќ Декорација : Божиќ декорација се совршени за Божиќ налепници, Божиќ подароци, одмор партија услуги за да се создаде весела празнична меморија.Широка Примена : Среќен Божиќ налепници може да се примени за да дом, канцеларија, пекарница, занаети, покани, ви благодариме картички, scrapbooking, занаети, канцелариски материјал и повеќе.Спецификација : Боја : како што е прикажано на сликата Материјал : хартија Тежина : 120g / 4.2 мл Производ Големина : 3.81 cm / 1.5 инч во дијаметар Пакет Големина : 7.2x7.2x4.1cm / 2.8x2.8x1.6inch Пакет детали : 1 Ролна Среќен Божиќ Налепници (500 Pcs) Забелешка : Поради прирачник за мерење, големина и тежина, може да имаат одредена грешка.Поради разликата помеѓу различни монитори, не може да биде мало боја разлика постои.

R

Слични производи