.

.

EuisdanAA 0.63 инчи Антички Бакар Шарки Ретро Пеперутка Форма Зглоб Замена со Завртки 10pcs(0,63 pulgadas Hormigaique Bisagras де cobre един форма де mariposa ретро де repuesto един tornillos

EuisdanAA 0.63 инчи Антички Бакар Шарки Ретро Пеперутка Форма Зглоб Замена со Завртки 10pcs(0,63 pulgadas Hormigaique

DEN 251.76
Количината на стоката

Укината Големина на : 16 * 8 * 2.4 мм / 0.63 * 0.31 * 0.09 инч (L*W*T).Ширевте Големина на : 16 * 13 * 0.4 мм / 0.63 * 0.51 * 0.016 инч (L*W*T).Завртка Дупка со Дијаметар : 2,5 mm / 0.098 инч.Материјал : Железо; Боја : Антички Бакар; Ретро Дизајн.(Материјал : Hierro; Боја : Cobre antiguo; Diseño ретро.Погоден за Мали Кутии за Накит, Кукла Куќи, Мали Кабинети, Фиоки, и други DIY проекти.(Adecuado став joyeros pequeños, casas де muñecas, armarios pequeños, cajones y otros proyectos де bricolaje.Euisdan AA 0.63 инчи Антички Бакар Шарки Ретро Пеперутка Форма Зглоб Замена со Завртки 10pcs-Карактеристики : Материјал : Направен од добар квалитет железо, и површина е обложена со антички месинг.Завртки се included Applications : Мали Дрво Работни Проекти, Мали Кутии за Накит, Кукла Куќи, Мали Кабинети, Фиоки, и други DIY проекти.-Спецификација : Рамка : Укината : 16 * 8 * 2.4 мм / 0.63 * 0.31 * 0.09 инч (L*W*T)Ширевте : 16 * 13 * 0.4 мм / 0.63 * 0.51 * 0.016 инч (L*W*T)Завртка Дупка со Дијаметар : 2,5 mm / 0.098 inch Weight : 16g, 10pcs-Забелешки : 1.Зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени.2.Завртки се вклучени, секој зглоб потребите 4 шрафови за монтажа.3.Ве молиме овозможи 0.5 инчи разлики поради прирачник за мерење.4.Бојата на предмети може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот разлика.Опис на Spanish0,63 pulgadas Hormigaique Bisagras де cobre един форма де mariposa ретро де repuesto един tornillos, 10 piezas Tamaño plegado : 16 * 8 * 2.4 мм / 0.63 * 0.31 * 0.09 pulgadas (L * W * T).Tamaño desplegado : 16 * 13 * 0.4 мм / 0.63 * 0.51 * 0.016 pulgadas (L * W * T).Diámetro del orificio del tornillo : 2,5 mm / 0,098 pulgadas.Материјал : Hierro; Боја : Cobre antiguo; Diseño ретро.Adecuado став joyeros pequeños, casas де muñecas, armarios pequeños, cajones y otros proyectos де bricolaje.

R

Слични производи