.

.

Unknown1 Десктоп Прочистувач На Воздух Бела Пластика Преносни

Unknown1 Десктоп Прочистувач На Воздух Бела Пластика Преносни

DEN 3287.76
Количината на стоката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Десктоп Прочистувач На Воздух Бела Пластика Пренослив.Материјал : Пластика.Тип : Лични.Боја : Бела.Комерцијална : Yes.Основно филтрација тип : HEPA Филтер.Пренослив.Се препорачува соба големина : Медиум : 151-400 квадратни.ft.

R

Слични производи