.

.

Dokotoo Женска Секојдневен Копчето Јака Drawstring Долг Ракав Дуксери Pullover Суичери Маскирани Блузи

Dokotoo Женска Секојдневен Копчето Јака Drawstring Долг Ракав Дуксери Pullover Суичери Маскирани Блузи

DEN 695.76
Количината на стоката

95%полиестер+5%spandex.Увезени.Полна боја drawstring качулка со кенгур џеб е класичен дизајн да се направи сте резервирани назад стил.Тоа е исто така погодно да се носат работи како телефон или копчињата и ги задржи вашите раце топли.Долг ракав суичери се направени од меки, лесни и кожа-пријателски материјал, кој може да ви обезбеди со удобен и пријатно weairng искуство.Солидна pullover е лесно да се pai со фармерки, панталони, чевли, патики или чизми.Тоа е-мора да има и добар избор за подарок на вашите пријатели.Дами зима падне блузи се погодни да се носат за шопинг, дружење, кои престојуваат дома, работа на канцеларија и други секојдневни прилики.Измијте се Препорачува Со Ладна Вода/Не Кајгана/Висат Или Линија Сува/Мијат со слични бои,кои ќе се зголеми на издржливост на вашата облека.Полна боја drawstring качулка со кенгур џебовите е класичен дизајн да се направи сте резервирани назад стил.Тоа е исто така погодно да се носат работи како телефон или копчињата и ги задржи вашите раце топли.Долг ракав суичери се направени од меки, лесни и кожа-пријателски материјал, кој може да ви обезбеди со удобен и пријатно weairng искуство.Солидна pullover е лесно да се спарите со фармерки, панталони, чевли, патики или чизми.Тоа е-мора да има и добар избор за подарок на вашите пријатели.Дами зима падне блузи се погодни да се носат за шопинг, дружење, кои престојуваат дома, работа на канцеларија и други секојдневни прилики.Полна боја drawstring качулка со кенгур џебовите е класичен дизајн да се направи сте резервирани назад стил.Тоа е исто така погодно да се носат работи како телефон или копчињата и ги задржи вашите раце топли.Долг ракав суичери се направени од меки, лесни и кожа-пријателски материјал, кој може да ви обезбеди со удобен и пријатно weairng искуство.Солидна pullover е лесно да се спарите со фармерки, панталони, чевли, патики или чизми.Тоа е-мора да има и добар избор за подарок на вашите пријатели.Дами зима падне блузи се погодни да се носат за шопинг, дружење, кои престојуваат дома, работа на канцеларија и други секојдневни прилики.П1 : Дали има мирис?.А1 : Нема мирис да се најде,не грижете се.Q2 : тоа Е на иста боја како на сликата?.А2 : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи боја е иста со нашите предмети,но ве молиме да знаат дека бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.Q3 : Како да се исчисти тоа?.A3 : Препорачана Рака Мие, висат да се исуши во сенка, се забранува белење,користете laundary кеси ако користите машина за перење.

R

Слични производи