.

.

XuetongXT Конфронтирачки Прецизност Повеќенаменски Шрафцигер Постави НАЈДОБРО 8921 38 1 Поправка Отворање Алатка за Полнење Фикс за/Лаптоп/Смартфон/Watch со Мултифункциона

XuetongXT Конфронтирачки Прецизност Повеќенаменски Шрафцигер Постави НАЈДОБРО 8921 38 1 Поправка Отворање Алатка

DEN 573.60
Количината на стоката

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Карактеристики : Мултифункционален.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.

R

Слични производи