.

.

Lroveb Деца U-Форма Четка за заби,Премија Мека Силика Гел Четка Главата Четка за заби, 360° Усна на Забите на Сите круг на Чистење Прирачник за Обука U-тип на Модел на четк?

Lroveb Деца U-Форма Четка за заби,Премија Мека Силика Гел Четка Главата Четка за заби, 360° Усна на Забите на

DEN 313.44
Количината на стоката

【Корисни U-Облик Четка Главата】мека U-облик четка главата на четката е направен на квалитет со силиконска, која може да четкање и чистење на забите во 360 степени, посебно дизајниран за деца нежни и чувствителни заби. ♥ЛЕСНО ЗА МАЛИ РАЦЕ ДА ЗАФАТ:Тоа никогаш не било полесно за години да се справи со сопствените четки за заби.Нашите заби лесно-зафат се справи па вие и вашиот обуката може да се забавувате додека четкање. 【Лесен за Употреба и Носат & Смешно】U-Облик на четкичка за Заби за Деца Тоа е навистина забавно четка за заби!мали и слатки цртан филм U-форма дизајн го прават деца заинтересирани за него и да се забавуваат со четкање.Совршен Подарок : Овој Производ со една симпатична изглед и пакување, полн со childishness.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена, девојки на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, или други фестивали. · 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена.Производ продажба поени : 【КРЕАТИВНИ U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби. 【СИЛИКОНИ МАТЕРИЈАЛИ】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, децата глеѓ. 【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и развивање на четкање навики. 【УДОБНОСТА и БЕЗБЕДНОСТА】Лесно зафат се справува обезбеди удобност и контрола,Две слатки бои за да се зголеми вашето дете интерес за четкање.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување. 【ОДЛИЧНА УСЛУГА】По приемот на производот, Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.Тип : Toothbrus Спецификации : деца од 1-6 години), постарите деца (6-12 години) Материјал : 4.0 силика гел (злато материјал на силика гел) Боја : Како што е прикажано на слика Вклучување : 1 X Четка за заби.

R

Слични производи