.

.

XQKXHZ Деца Килим за Playroom, Деца Тепих Playmat Килим, Забавни Фудбалски Терен Игра Кат Тепих, да Научат & забавувајте & Образовни Игра Мат Килим Одлична за Деца Спалната соба

XQKXHZ Деца Килим за Playroom, Деца Тепих Playmat Килим, Забавни Фудбалски Терен Игра Кат Тепих, да Научат &

DEN 3716.40
Количината на стоката

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Килими surace е кристално сомот, многу мека, не на топката.Погоден за детска соба, детски соби, playrooms и соби.НЕ се ЛИЗГА - Дневна соба килим со не се лизга пластични пад на задниот дел, тоа е безбедно за деца и домашни миленици.Можете да ја играат играта со повеќе доверба во вашето семејство.Покрај тоа, таа, исто така, има soundproofing ефект.ЕКО - ЗДРАВСТВО, - Областа килим е Стоки кои се многу погодно за на децата да јадат.Тоа е исто така корисни при менување на пелени за бебиња и за неочекувани спиење.Ладење мерки за лето, подно греење и топла тепих поддршка во зима.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Ако вакуум тоа, тепих ќе биде чиста без да се испреплетени со прашина.Или Чистење со чистење или четка ја со мека четка; Лежеше рамен да се исуши, лесен за чистење.ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ - за Време на транспортот, тепих може да предизвика брчки.Значи, кога ќе ја добијат, ве молиме притиснете го со тешки објект.Откако го користи за некое време, тоа ќе се врати во својата првобитна форма.Опис на производот■ [Функција]Не се лизга, влага апсорпција, еко, soundproof, отпорност на триење, ниска еластичност, не исчезнува■ [Употреба]Спални соби, дневни соби, децата итн.■ [Функција]Мека на допир, мала тежина, апсорпција на вода, издржливост, задната страна е безбедно и сигурно со не се лизга материјал.■ [Подобрува нога сензација]подножјето се чувствуваат на тепих е удобно и на тротоарите, како што се дрво подови, мермер и керамички плочки е ладно,На висока влажност прави да се чувствувате непријатно, па овој проблем може да се реши успешно.■ [Симпатична]стилски атмосфера е око-фаќање со уникатно дизајниран килим тепих.Ултра-висока густина микрофибер материјал, флексибилен и адаптибилен на touch It има одлична breathability и топлина задржување и може да се користи удобно на целата година.Тоа не е лизгава дури и на подот прстен, па тоа е безбедно за семејства со деца и домашни миленици.■ [Лесно да се чисти]Лесен дизајн, перат, лесно да се мијат и продавница.Ние, исто така, поддршка за перење со вода и машини за перење.Како што е перат килим, прашина и нечистотија на површината може да биде лесно да се отстрани со миење на рацете или бришење.※ Белешки : ◆ Укината брчки кога производот ќе пристигне постепено ќе исчезне со текот на времето.◆ Ако сте загрижени за мирис при отворање на, ве молиме сува во сенка во добро вентилирани место.◆ Ве молиме имајте предвид дека боите на сликите може да се разликуваат во зависност од снимањето на животната средина, поставки на екранот, и вистинскиот средина (осветлување, позадина, и сончева светлина).◆ Може да има некои големина грешка (од 1 до 3 см) и боја blur во зависност од времето за производство и многу.

R

Слични производи