.

.

Bemaxy Свитлива Студент Шкафче Полица Организатор, Одговара за 12 инчен Ширина Гардероби, Назад на Училиште Снабдување (Виолетова)

Bemaxy Свитлива Студент Шкафче Полица Организатор, Одговара за 12 инчен Ширина Гардероби, Назад на Училиште

DEN 359.76
Количината на стоката

Училиште шкафче полица дели студент шкафче во два дела, на под дел на полицата е висок доволно да се одржи врзива и учебници, да се организира сите вашето училиште essentials. 13" високи полица, направен само за вашето шкафче со совршено се вклопуваат за средно училиште, средна школа, или салата се стави на текстуални книги, фитнес облека, калкулатори, тетратки, врзива, и лабораториска опрема.Направен од метал, носат-отпорни, и издржливи.Тоа е пластовидно, се развива за да бидат поставени во и однесен надвор од гардероби лесно.Совршен за назад на училиште, да ги задржи вашето училиште резерви на организиран и уреден сите учебна година, се користи за повеќе одделенија.Димензии : 11" L x 10" W x 13" Х. Наменета за стандардни 12" широк училиште гардероби.Одлично решение за неуредна училиште шкафче.Оваа ставка ќе додадете екстра ниво на организација и е пластовидно двојно да го зголеми shelving простор.Здрав челичната конструкција го поддржува кеси, книги, и врзива.Лесно собранието дизајн го прави тоа едноставно да се постави и да ги симнат во секое шкафче.Алатки за Училиште шкафче полица зема шкафче организација на следното ниво.Сите студенти ќе биде како неа.Пакет содржи : 1 x шкафче полица организаторот.

R

Слични производи