.

.

Мини Камера WiFi Wireless 1080P Бебе Затворен Видео Рекордер со Live Feed Телефон СТАН Далечинско Гледање Движење Откривање Ноќно гледање (во Живо 720P)

Мини Камера WiFi Wireless 1080P Бебе Затворен Видео Рекордер со Live Feed Телефон СТАН Далечинско Гледање Движење

DEN 916.80
Количината на стоката

Надгради Најмалите Верзија : Од август, 2021, BALAIYI мали pinhole камерата е надграден за да V3.0 со најмалиот круг големина 1.1 x 1.1 x 1.1 инчи, вграден Wi Fi и Li-батеријата, магнетни ЈО задниот поклопец, 6 не-прозрачна ноќ визија светла, 90° широк агол, HD лен и сензор за движење.Тоа е голем внатрешен мониторинг систем за домашна безбедност, бебе, дадилка, домашно милениче, за нега на стари лица, лична сопственост, итн.Live Stream 1080 P Видео и SD-Картичката е Поддржано : Оваа мини безжична камера е опремена со напредна 2.0 ПРАТЕНИК image sensor и 90° широк агол со кои може да се пренесе во реално време 1080 P HD видео записи со точна репродукција на боите.Компресирани за да 720 P да бидат зачувани на Микро SD картичка(MAX 32 G, НЕ се вклучени, НЕ се задолжителни) стандардно.Далечински View & Движење се Активира : Бесплатен СТАН ви овозможува далечински да пристапите и да ги live feed видео записи на вашиот телефон.Со движење откривање на функцијата, тоа ќе им помогнам на аларми со слики на вашиот телефон откако ќе се детектира движење.Можете да влезете во стан за да види што се случува и да не се грижите за недостасува ништо важно.Ноќ Визија и Батерија Надгради Батерија : Оваа тајна камера има 6 не-прозрачна инфраред светла кои може да го донесе ноќен приказ опсег до 9.8 ft(3m).Забелешка : тоа не може да снимате јасно под вкупно темно средина.Вграден-во 200m Ah литиум-јонска батерија, MSDS и UN38.3 уверение.Препорачуваме полнење, а тоа е снимање за 7/24 континуирано снимање.Кавга-бесплатно Гаранција : BALAIYI обезбедува 12-месечна гаранција за било кој квалитет на прашања поврзани со 30 ден парите назад гаранција за било какви причини!Вие сте добредојдени да не контактирате ако има било какви прашања и предлози.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да помогне ако сте збунети во врска со поставувањето на процесот.Надгради Најмалите Верзија.

R

Слични производи