.

.

zzirvepaiv Мед Пчела Виси Декорација Правец на Chimes Бел Креветчето мобилни телефони Играчка на Бебето Шатор Pendant Виси Pendant

zzirvepaiv Мед Пчела Виси Декорација Правец на Chimes Бел Креветчето мобилни телефони Играчка на Бебето Шатор

DEN 438.72
Количината на стоката

►Може да се користи како ѕид виси декорација, или бебето кревет декор. ►Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбедноста и не-токсични материјали, без штета за бебиња. ►Врти играчки визуелно стимулирање и задоволство бебе. ►Родителите можат да го користат тоа како подарок за бебето во своето бебе туш,роденден, и така натаму. ►Плетење волнени пчели приврзоци може да го привлече вашето бебе, да им помогне на родителите да се игра со бебиња.Мед Пчела Виси Декорација Правец на Chimes Бел Креветчето мобилни телефони Играчка на Бебето Шатор Pendant Виси Pendant100% сосема нов и висок quality Features : Изработени од високо квалитетен материјал, кој е безбедноста и не-токсични материјали, без штета за бебиња.Плетење волнени пчели приврзоци може да го привлече вашето бебе, да им помогне на родителите да се игра со бебиња.Врти играчки визуелно стимулирање и задоволство бебе.Може да се користи како ѕид виси декорација, или бебето кревет декор.Родителите можат да го користат тоа како подарок за бебето во своето бебе туш,роденден, и така натаму.Овој правец свири додава единствена виси декорација на вашиот отворен простор.Совршен за дома, детска соба, бебе соба, дневна соба, кревет соба декорација.Карактеристики : Материјал : Wool Overall Висина : околу.52cm/20.47 in Bee Големина : прибл.3.5x5cm/1.38x1.97in Color : Како слики shown Quantity : 1 Pc Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет се Вклучени : 1 x Правец на Chimes (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

R

Слични производи