.

.

Кат Светилка со Полици Облаци Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Црна

Кат Светилка со Полици Облаци Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба

DEN 1216.80
Количината на стоката

【2 USB Порти】 модерната подот светилка има 2 USB порти на кои може да се наплаќаат 2 уреди како мобилни телефони, таблет или bluetooth звучници во исто време.Ова ќе го намали збунетоста на полнење кабли во дневна соба, спална соба и во заводот, и да се подобри удобноста на животот и работата. 【Чување & Display】Производ Големина е 10.2 во x 10.2 во x 63 во.Овој висок светилка има 3-слој здрав одбор.На полица, може да се стави украси, како вазни и фото рамки, како и дневни потреби како што се книги и мобилни телефони.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби со ноќната ламба да ви донесе живот погодност.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ. 【ПРЕДВОДЕНА од 3-Начин Dimmable светилка】 Нашите полица подот светилка усвојува се повлече синџир switch.И тоа има 3-начин dimmable функција.Можете лесно може да се прилагоди 3-ниво на осветленост само од страна на оперативниот далечинскиот управувач.Ниско-светлина, може да послужи како ноќната атмосфера, среден-светлината е погоден за секојдневна употреба и високо-светлината е за читање и учење.Еден практичен и dimmable полица стои светилка може да ги исполни вашите многу барања за осветлување. 【Лесно да се Соберат】HDHFURIXLJJUU полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација.Во споредба со други слични производи, што ќе те спаси од 30% проценти од инсталацијата време.Придружните пакет доаѓа со алатки потребни за собрание и упатството содржи текст чекорите за инсталација.Едноставна повторувачки операции се многу лесни за повеќето луѓе.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна. 【Разноврсна Стил】 современата застане светилка натпревари азија, средниот век модерен, рустикален, земја и farmhouse оркестарот благодарение на нејзината различни светлосни ефекти и едноставни линии.Тоа е многу погодна за спалната соба, дневна соба, читање соба, канцеларија, студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.HDHFURIXLJJUU Полица Подот Светилка - Светло до вашиот life Switch Стил : Повлечете Chain Storage Полици Мерки : L : 10.2 во x W : 10.2 во x H : 63 in2 USB порти : Можете да го полните два уреди во исто време.Ова е совршена комбинација на ноќни табела, табела светилка.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА .Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома.Издржливи, високо-квалитетен материјал за подолг живот и беспрекорен изглед.Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Лесно Собранието.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.Ако најдете сите делови се водат за исчезнати или се оштетени кога ќе ја прими стоката, можете да го кажете ни и ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.

R

Слични производи