.

.

Tej Подароци Ddlj Бел Швајцарската Крава Бел Медиум (13.5 X 5 См)

Tej Подароци Ddlj Бел Швајцарската Крава Бел Медиум (13.5 X 5 См)

DEN 479.76
Количината на стоката

Тоа е изработен од метал.Димензии : Должина 13.5 cm x Ширина од 5 cm.Тежина : 50 грама околу.Имаме со нас една убава Швајцарската крава бел копче синџир.Изработени од Метал.Изгледа прекрасно.Тоа е многу слатка звук.

R

Слични производи