.

.

EuisdanAA 2.95 инчи Зглоб Сребро Вратата на Кабинетот Шарки Фитинзи Бранеа Хром Едноставна 4pcs(2.95 pulgadas bisagra puerta plateada bisagras став gabinete accesorios cromado cepillado едноставна 4 piezas

EuisdanAA 2.95 инчи Зглоб Сребро Вратата на Кабинетот Шарки Фитинзи Бранеа Хром Едноставна 4pcs(2.95 pulgadas

DEN 323.76
Количината на стоката

Укината Големина : 89 x 32 x 7.5 mm / 3.5" x 1.26" x 0.3" (L*W*H).Ширевте Големина : 89 x 56 x 7.5 mm / 3.5" x 2.2" x 0.3" (L*W*H).Завртка Дупка со Дијаметар : 5.8 mm / 0.23", Завртки не се вклучени.Погоден за дом, канцеларија, ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, агол, кутии, humidors, кутии цигари, накит случај итн.(Adecuado став ел hogar, ла oficina, ел armario, ел armario, ел armario, лас puertas de las vitrinas, лас esquinas, лас cajas, лос humidores, лас cajas де puros, ел joyero, итн.Квадрат Агол Стил; Силна издржлив дизајн, мазна оперативни шарки за врати.(Estilo де esquina cuadrada; Diseño resistente y duradero, bisagras де funcionamiento suave став puertas.Euisdan AA 2.95 инчи Зглоб Сребро Вратата на Кабинетот Шарки Фитинзи Бранеа Хром Едноставна 4pcs-Карактеристики : Нерѓосувачки Челик свитлива Шарки, со висок квалитет, долго време за користење, лесен за инсталација.Погоден за дом, канцеларија, ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, агол, кутии, humidors, кутии цигари, накит случај итн.Завртки не се вклучени.-Белешки : 1. зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени.2. Завртки не се вклучени овде.3. Ве молиме овозможи 0.5 инчи разлики поради прирачник за мерење.4. Бојата на предмети може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот разлика.Опис на Spanish2.95 pulgadas bisagra puerta plateada bisagras став gabinete accesorios cromado cepillado едноставна 4 piezas Tamaño plegado : 89 x 32 x 7.5 mm / 3.5" x 1.26" x 0.3" (L * W * H).Tamaño desplegado : 89 x 56 x 7.5 mm / 3.5" x 2.2" x 0.3" (L * W * H).Diámetro del orificio del tornillo : 5,8 mm / 0,23", лос tornillos нема están incluidos.Adecuado став ел hogar, ла oficina, ел armario, ел armario, ел armario, лас puertas de las vitrinas, лас esquinas, лас cajas, лос humidores, лас cajas де puros, ел joyero, итн.Estilo де esquina cuadrada; Diseño resistente y duradero, bisagras де funcionamiento suave став puertas.

R

Слични производи