.

.

Црна Кањонот Ирски Папрат Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Ирски Папрат Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 972.00
Количината на стоката

Мирис : Ирски Папрат (Ivy, Лаванда, Oakmoss,Боб Тонка).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Ирски Папрат (Ivy, Лаванда, Oakmoss,Боб Тонка).

R

Слични производи