.

.

HIIHHIIHIsdtz Божиќ Налепници, 500pcs Божиќ Налепници Обичај Етикета Налепници Естетски Scrapbooking Материјал за DIY рачно изработени Подароци Плик Картички Декорација

HIIHHIIHIsdtz Божиќ Налепници, 500pcs Божиќ Налепници Обичај Етикета Налепници Естетски Scrapbooking Материјал

DEN 2040.00
Количината на стоката

❤Погоден за персоналните Коверти,Лаптоп,Автомобил,Шише за Вода,Велосипед Skateboards,Подароци,Ознаки,Занаети,итн.Се чека за било која површина што сакате да го залепите. ❤Може да се користи за да се држи на подарок кутија, за да се даде, повеќе убави. ❤Ви благодариме запечатување labels изразат својата благодарност во забавна и весела. ❤Нив се страшни налепници на млади луѓе честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, подарок обвива whrn ќе се стави врз нив и ги учат вашите деца ја покажат својата благодарност до секој со овие убави налепници.Материјал : Paper Size : 25мм / 1 inch Packing листата : 500pcs labels по rollscolour : Разновидниот.

R

Слични производи