.

.

Палец Завртки - 6mm Палецот Завртки Tee Крилја Стегање Копчиња 818, СКОПЈЕ: 6x13mm Knurled Knob - 12 компјутери Квалитет

Палец Завртки - 6mm Палецот Завртки Tee Крилја Стегање Копчиња 818, СКОПЈЕ: 6x13mm Knurled Knob - 12 компјутери

DEN 1383.60
Количината на стоката

6mm Палецот Завртки.Премиум квалитет и направен во САД.Копчиња се направени од Delrin.Тема Материјал – 8-18 Нерѓосувачки.Целосно Навој да рамките на 1/8" на ззп.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

R

Слични производи