.

.

Мојот Херој Академијата за Обновливи кожа изолирани ручек торба, изолирани ручек кутија со монтажни тока се справи, погодни за работа, пикник, патување, канцелариј?

Мојот Херој Академијата за Обновливи кожа изолирани ручек торба, изолирани ручек кутија со монтажни тока се

DEN 693.60
Количината на стоката

Материјал : Направен од високо-квалитет lychee кожа, трајни, стилски и убави.Со голем капацитет дизајн : топлина зачувување и ладна презервација, голем капацитет, фирма рачка, нечистотија-отпорни и лесен-за-избрише, и вода-отвратителен.Совршен подарок : многу погодна за Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените и други фестивали или партии како многу внимателен подарок за семејство или пријатели.Оваа кожа ручек торба е опремен со тока се справи и со високо-квалитетни и издржливи двојно патент за лесно отворање и затворање.Тоа има широк отвор за лесен утовар и истовар на храна.Внатрешната мрежа торба може да се одржи садови, и надворешниот торба може да се сместат мали предмети како што се чадори или пијалок шишиња, што го прави лесно да се излезе.Широк спектар на апликации : ручек кеси се добар придружник за на отворено.Тоа може да се користи како ручек торба, ладно складирање торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба.Направете го тоа разновиден избор за вас да се донесе храна и пијалоци на работа, училиште, излети, плажи, канцеларии, автомобил патувања, паркови, патот патувања, кампување, патување или било какви активности на отворено.Удобно да се носат; Тоа е многу погоден за работен ручек торба, пикник, на патување, на плажа, во kayaking, кампување, планинарење, риболов, преземање патна торба, отворено ладење торба, итн.Вие ќе најдете на оваа количка за ручек торба многу пространа.Стави вашите месо и млеко во и пакет на дополнителни предмети!Овој ручек торба е погодна за возрасни, мажи, жени, работа, заводот и плажа.Погоден за backpacking.Понудата проштална на деновите на кафени хартиени кеси и добредојде на повеќе еколошки ручек време.Користете го нашиот обновливи ручек кутија за да се намали отпадот и да заштедите пари!Голем патент и широко отворање го прават тоа полесно да управувате со вашиот оброк време.Совршена големина е погодна за една личност оброк и лесно може да се стави во ранец или голема чанта.Овој мал и лесен ручек торба е издржлив и лесен за чистење.Обновливи ручек кеси им помогне на милиони семејства јадат безбедна, свежа храна од целиот свет.Фаќање на око шема : направи совршен партнер за да одите назад на училиште или во идеал за неколку дена out Welcome да се купи!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

R

Слични производи