.

.

LCD USB Патување Батерија Полнач за Panasonic Lumix DMC-SZ1, DMC-SZ5, DMC-SZ7 Дигитална Камера

LCD USB Патување Батерија Полнач за Panasonic Lumix DMC-SZ1, DMC-SZ5, DMC-SZ7 Дигитална Камера

DEN 191.76
Количината на стоката

Пакетот вклучува : 1 x LCD USB Полнач (Без Батерија), 1 x USB Кабел. 12-Месечен Производителот Гаранција и Лесен-за-Добиете Услуги на Клиентите.За било какви Прашања ве Молиме Слободно Контактирајте со нас, Ние ќе се Фокусираме на Обезбедување на Квалитет на Моќ.Ултра Тенок : Само 20 мм, мала Тежина, Простор за Заштеда, Лесен за Носење, Полнач Насекаде и во секое време, Лесен за Употреба.Интелигентни Полначот LCD Дисплеи во Статусот на Полнење.Микро USB Влез : Повеќе Полнење Опција, Способност за Полнење Со USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Преносни Извор на Енергија, или Надворешна Батерија .Ви дава Повеќе Опции Од една Стандардна Батерија Полнач.На Последната Генерација на IC Чип, Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење со Текот на Струја, во Текот на Напон, Кратки-Коло, Висока Температура).LCD USB Камера Батерија Полнач Микро Влез : DC 5 V Излез : DC-DC 4.2 V/8.4 V , 600m Ah (МАКС) Сертифицирани : CE, и Rohs Големина : 91.5 x 48 x 20 mm Работа Температура : -20-+60 Тежина : 41g Боја : Црна Состојба : Нова, 1 Година Гаранција!Полнење Секаде и во секое време : Користете дома, канцеларија, во движење, Патување и повеќе.Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат.Постојан Струја Контрола за да се Спречи во Текот-Напон, Над-Полнење, Кратки-Коло Заштита.Интелигентни Полначот LCD Дисплеи во Статусот на Полнење Може да се полни Преку USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Надворешна Батерија или на други Уреди Со USB Порта, Ви Дава Повеќе Опции Пакетот вклучува : 1 x LCD USB Полнач 1 x USB Кабел ( 30 CM ) Компатибилен Со Батеријата : Panasonic DMW-BCF10, DMW-BCF10 E, DMW-BCF10 PP, CGA-S/106 B Panasonic DMW-BCK7, DMW-BCK7 E, DMW-BCK7 PP, НСР-YN101 G Било какви Прашања ве Молиме Слободно Контактирајте со нас, Ќе се Фокусира на Обезбедување на Квалитет Моќ Производи и Одлични Услуги на Клиентите.

R

Слични производи