.

.

homozy 3pcs Птици Хранење Фах Семе Вода Јадење Фидер за Cockatiel Parakeet Бела

homozy 3pcs Птици Хранење Фах Семе Вода Јадење Фидер за Cockatiel Parakeet Бела

DEN 348.00
Количината на стоката

Plactic птица бања одговара за птичјиот станици.Овој стан дното јадење е исто така голем контејнер да ја користите за путер од кикиритки, желе, овошје, семе или mealworms.Што го прави совршен подарок за секоја птица љубовник.Цврст и издржлив, лесен за чистење.Овој сад фидер ќе привлечат голем број на птици.Опис : - Цврст и издржлив, лесен за чистење. - Plactic птица бања одговара за птичјиот станици - Оваа чаша фидер ќе привлечат голем број на птици. - Ова рамен дното јадење е исто така голем контејнер да ја користите за путер од кикиритки, желе, овошје, семе или mealworms. - Што го прави совршен подарок за секоја птица љубовник. Големина(Dxšxv) : 18 x 18 x 4cm/7.08 x 7.08 x 1.57 in Package Вклучува : 3 x Птица Хранење Dishes Note : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

R

Слични производи