.

.

НК НК Сортирање Играчки, Боја Когнитивни, Едукативни Играчки, Загатка Играчки, се Развие Моторни Вештини за Деца, Момчиња, Деца - Кадифен Виолетова

НК НК Сортирање Играчки, Боја Когнитивни, Едукативни Играчки, Загатка Играчки, се Развие Моторни Вештини за

DEN 1212.00
Количината на стоката

Оваа загатка играчка имаат влијание врз развојот на деца имагинација и креативност.Ова броење играчка е родител-деца интерактивна играчки за мулти-дете семејство.Предучилишна учење играчки за деца, боја за појавување на игра за деца деца, воз деца да ги препознаваат бои, да развијат набљудување и логика способност, рака-око координација.Совршен подарок за деца од предшколска и деца како роденденски подарок или фестивал подарок.Вежба деца рацете на способност, рака-око координација, деца дигитални когнитивни способности.Опис : - Ова броење играчка е родител-деца интерактивна играчки за мулти-дете семејство. - Совршен подарок за деца од предшколска и деца како роденденски подарок или фестивал подарок. - Вежба деца рацете на способност, рака-око координација, деца дигитални когнитивни способности. - Предучилишна учење играчки за деца, боја за појавување на игра за деца деца, воз деца да ги препознаваат бои, да развијат набљудување и логика способност, рака-око координација. - Оваа загатка играчка имаат влијание врз развојот на деца имагинација и креативност.Големина на Табела : Тркалезна Чинија : прибл. 9.5 cm / 3.74 inch Plastic фах : прибл. 24.5x17.5cm / 9.64x6.89 inch Ball Складирање Играчки : прибл. 12x12x5.5cm / 4.72x4.72x2.16 inch Ball Дијаметар : прибл. 2cm / 0.79 inbch Package Вклучува : 9x Мали Ball1x Круг Dish1x Пластични Tray1x Складирање Toys Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

R

Слични производи