.

.

Машка Мода Ајкула Главата Маскирна Бејзбол Јакна Full-Zip Маскирани Дуксери

Машка Мода Ајкула Главата Маскирна Бејзбол Јакна Full-Zip Маскирани Дуксери

DEN 959.52
Количината на стоката

100% Памук.Патент затворање.Рака Мие Само.Големина : Бидејќи ова е Азија големина, ако купите качулка, ќе треба да се купи новак големина, S-САД XS; М-САД S; L-САД M; XL-САД L; XXL-САД XL; со цел да се избегнат непотребни погрешен избор, ве молиме Бидете сигурни да нарачате качулка во големина на една голема.Класичен ајкула дизајн, со stitched букви и ајкула во устата форми на шапка, е класичен и стилски.многу погодна за секојдневно носење, одмор, спорт прилики, неколку носат, клуб партии, Божиќни подароци.Овој повик врвот е удобно класика и може да се надополни со вашите омилени фармерки или шорцеви.Одлично за хип хоп фан.Долги ракави,пред голема џеб да носат работи.Урбан инспириран качулка веднаш зема вашиот стил од ироничен да задебелени букви.Со неколку стилови и бои за да одговара на вашиот плакар за еден модерен и лесен начин.Ако наидат на проблеми по купување на стока, не двоумете се да не контактирате!Ние ќе се справи со проблемот за вас во прв пат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Materials : 100% Polyester Pattern : 3 D Style Style : Смешни,Кул,Симпатична,Fantasy Occasions : едноставно основните Bape качулка е совршен со фармерки, sweatpants или joggers за концизен изглед.Исто така може да го спарите овој повик маскирани sweatshirt под јакна во зима.Мора да се има mens маскирани sweatshirt.Пакет се вклучени : 1x Bape Мажите hoodie Feature : Bape Дуксери за мажи пакет ќе се појавува во кадифен удобност без големо.Мека ткаенина нуди покачен стил кој може да се носи секој ден.Овој класичен Bape sweatshirt е совршена, како завршувањето на допир за да кул-времето изгледаат или удобен база слој кога е време да пакет до.На paneled худ и drawcords нуди чувство на топлина и покривање за време на игра.На Bape мажите дуксери имаат двојно-игла topstitch за елегантни, чист изглед.Грижа Инструкции : Рака мие машина за миење, ве молиме да не кајгана.Maual грешка при мерење на 2-4 см припаѓа на нормалниот опсег.Заради следење на поставки,следење на пиксели дефиниции,можеме да бидете сигурни дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производот.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.

R

Слични производи