.

.

Говорници Автомобил Tweeter Авто Триаголник Главата Јазик Tweeter Труба Tweeter Звучници Одговара за Hyundai Verna Solaris 2011-

Говорници Автомобил Tweeter Авто Триаголник Главата Јазик Tweeter Труба Tweeter Звучници Одговара за Hyundai

DEN 2393.04
Количината на стоката

Пластични злато школка, добра airtightness. 3-начин звучник со база. 3 D стерео звук.Звукот е многу висока, па не се грижи за возење премногу брзо и вие нема да бидете во можност да го слушнете звукот.Тоа може да биде директно вметнат на двете страни на таблата.Нема потреба да се оштети оригинални автомобил, тоа може да се инсталира без да се оштети, и инсталацијата не е лесен.Име на производ : Триаголник Главата Јазик (Лево+Правото+2 парчиња Жица се подигнат) Дел Број : 87650-0 U020 87660-0 U020 Fit Автомобил : Verna Solaris 2011-2016.

R

Слични производи