.

.

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Microsoft Surface Pro (2017) Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Microsoft Surface Pro (2017) Картичка Обичај Потврдена од страна на

DEN 3359.76
Количината на стоката

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Microsoft Surface Pro (2017)!.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Microsoft во индустријата!.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.

R

Слични производи