.

.

ZPYXBH Туш Squeegee Сет, Туш Squeegee за Туш Стаклена Врата, Сите Намена Нерѓосувачки Челик Squeegee, Прозорец Squeegee за Бања, Туш Врати, Автомобили, Вклучува Туш Вратата Кука и Лепил?

ZPYXBH Туш Squeegee Сет, Туш Squeegee за Туш Стаклена Врата, Сите Намена Нерѓосувачки Челик Squeegee, Прозорец

DEN 2385.60
Количината на стоката

● Нерѓосувачки Челик & Подебели Гума Нож - На squeegee е направен од премија од не ' рѓосувачки челик кој е многу цврсти и издржливи како често се користи дома од суштинско значење за секојдневно чистење, целосно рѓа и отпорен на корозија како долг со подебели гума дизајн на врвот, одржување на долготрајната и лесна употреба. ● Редеа-Слободно Фрли - Извади сапун ѓубриња, limescale, и други извори на израстоци со ова лесно squeegee туш за стаклени врати и други површини!Се пар со вашиот омилен домаќинство почиста да се открие површини кои сјај. ● Туш Вратата Кука - обеси се на frameless туш стакло вратите по ваша употреба.Removeable, без дупчење потребно и без лента остатоци лево.Answer : ___________________________ Note : Оваа кука е само за frameless туш, што е помалку од 7/16" (11mm), погоден за повеќето frameless туш врати на пазарот, а не за врамени туш и внатрешни работи вратата. ● Ергономски се Справи & Лепило Чување на Носителот - обликот на справи со дизајн е лесен и удобен за рака зафат и нема да се лизга надвор дури и ти користете сила да се исчисти.Ние ви нудиме екстра лепило кука, која може да се примени на бања плочки за чување на предметите како што туш squeegee и туш loofah. ● Сите Намена Squeegee - Не само за стакло windows cleaning но исто така и за стаклени ѕидови, магла бања врата, туш ѕид, автомобил windows и правец штитови, мермер контра и washstand, и, исто така, огледала и плочки или било кој други места можеби ќе сакате да се чисти со.

R

Слични производи