.

.

Автомобил-EyeQ 5200 Lumens PS19W 5201 5202 LED Светилки Светла за Магла или светилки drl(Дење Работи Светла) 12085 Ц1 PS24W FF, 3000K~3200K Килибар Жолта CSP SMD Грешка Слободни Екстремно Супер Свет

Автомобил-EyeQ 5200 Lumens PS19W 5201 5202 LED Светилки Светла за Магла или светилки drl(Дење Работи Светла)

DEN 719.76
Количината на стоката

(Сет од 2) Високо осветлување Светлина ouput : До 2600 lumens по 5201/5202 ЛЕР светилки сијалица, вкупно 5200 lumens за двете 5201 5202 LED светла светилки. 1 : 1 дел designa, само plug-n-игра, Не-поларитетот LED светилки, мини-дизајн, лесно fitment, Работна Сила : 17 W по 5201 5202 LED сијалица, напон : 12 V~18 V.Апликации : Користи за замена на халоген, СОКРИВА или оштетени 5201 5202 PS24 WFF PS19 W дење работи светла(светилки drl), светла за магла, back-up обратна светла, пак сигнал светла blinker светилки за автомобилство автомобили, камиони.Спортски автомобили, комбиња.Боја : 3000 K~3200 K Килибар Жолта.Опремени со кориснички CSP CZ-7035 LED чипови, изградена-во smart возачот, перформанси авијација алуминиум дисипација на топлина за подолг животен век.Гаранција : Една Година.Лесно е да се врати, да се расправаме врати за наплата.Крстот референтен број : PS24 W, 5202, 5201, 9009, PS19 W, 12085 LLC1, 12085,12086, PS24 WFF, Старата верзија H16 Тип 1(Европски модел), итн.Опремени со кориснички, висока осветленост и перформанси 7065 SMD LED чипови.Вграден-во smart IC возачот, воздухопловство алуминиум топлина мијалник и бакар одбор за брзо ладење и подолг животен век.Директни fitment на PS19 W, PS24 WFF, 5201, 5202, 12085 C1, 9009 светла за магла, аголни светла дење работи светла(светилки drl) замена.Не се препорачува за фарови се користи за осветлување можеби не ги задоволи вашите барања.Само plug and play, лесна инсталација, МОЖЕ-Автобус Грешка Бесплатна верзија. 6000 K Xenon Бела. 3000 K Килибар Жолта. 8000 K Мраз Сина.Подобрување на видот.Луксузна надградба.Подолг животен век.Опремени со кориснички, висока осветленост и перформанси 7065 SMD LED chips Built-во smart IC возачот, воздухопловство алуминиум топлина мијалник и бакар одбор за брзо ладење и подолго lifespan Direct fitment на PS19 W, PS24 WFF, 5201, 5202, 12085 C1, 9009 светла за магла, аголни светла дење работи светла(светилки drl) replacement Not препорачува за фарови се користи за осветлување можеби не ги задоволи вашите requirements Just plug and play, лесна инсталација, МОЖЕ-Автобус Грешка Бесплатна верзија. 6000 K Xenon White3000 K Килибар Yellow8000 K Мраз Сина.Подобрување на vision Luxury upgrade Longer животен век.

R

Слични производи