.

.

SKF 1150TGRSB Мрежа Спојка, Центар

SKF 1150TGRSB Мрежа Спојка, Центар

DEN 1615.20
Количината на стоката

SKF Коси Мрежа Спојка Центри.Произведен да AGMA Стандарди, центри се обезбедени стандард од акциите во RSB, досадно да големината и коси bushed центри се достапни по барање.Коси Мрежа Центри се изработени од високо квалитетни 1045 Челик.На уникатен дизајн на мрежа и центар забите им овозможи на овие спојки за да се приспособат на движење и стресови од сите три авиони, а со тоа намалување на вибрации нивоа од колку што е 30%.SKF Спојка Маснотии LMCG1 достапни по барање.

R

Слични производи