.

.

MaxGear Пакет 2 Поставува Лебди Полици Ѕид Монтирани, Јасно Акрилик Екранот Полица, Долго Виси Полици, Голем Виси Публикации, Ѕид Полица за Бања, Спална соба, Дневна Соб?

MaxGear Пакет 2 Поставува Лебди Полици Ѕид Монтирани, Јасно Акрилик Екранот Полица, Долго Виси Полици, Голем

DEN 804.00
Количината на стоката

УНИКАТЕН НЕВИДЛИВ ЕКРАНОТ ДИЗАЈН : Јасно акрилик обезбедува високо ниво на транспарентност, па тоа може лесно да се види преку.Одлична јасност ви дава убава декорација без да било нечистотија.Единствена страна-затворени дизајн спречува предмети од паѓање.Користете Max Gear Акрилик полици не само за одржување туку и за украсување!.ПОТРАЈНИ & ЗДРАВ : Max Gear акрилик полица е направен од врвен квалитет од 5 мм-дебелина, акрилик, која е проширена и посилна од конкурентот опции.Доволно силна за да се одржи фотографии, колекционерски предмети, книги, богатства, уметност, мали растенија, трофеи, и повеќе.Лесно да се соберат со сите потребни хардверски вклучени во согласност со упатствата на чекори.УНИВЕРЗАЛЕН ДОМ ПРОСТОР АПЛИКАЦИЈА : Нашата јасни полици за ѕид може да ви помогне да се ослободите од нередот и декорација на вашиот ѕид во исто време, обезбедување на вас со функционален простор за складирање, додавајќи карактер и топлина да било внатрешни работи.За разлика од дрво полици кои треба да се подмачкана и стакло оние кои се нејасен, ова јасно акрилик ѕид полица е модерен дизајн кој може да одговара одлично со секој дом оркестарот.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : 3 Сетови акрилик ѕид полици дојде со комплетен сет на потребните додатоци, лесно да се откажам или полетување.Ќе треба да се вежба дупки во ѕидот за сидро пред инсталацијата, како и контрола на позицијата на дупки на хоризонтална линија на ѕидот, а потоа виси на полиците.ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНА УСЛУГА : се Должи на пратката прашања, ако ви се исполнат СКРШЕНИ ПОЛИЦИТЕ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за целосна наплата или замена.Max Gear ви ветувам 12 месец задоволство услуга ако било кој квалитет на проблемот.

R

Слични производи