.

.

3.7 V Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Praktica DMMC10, DMMC-10 (550mAh)

3.7 V Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Praktica DMMC10, DMMC-10 (550mAh)

DEN 1425.60
Количината на стоката

КОНТАКТ со НАС : Преку вашите нарачки табот во профил преку е-маил.Батеријата Детали : 3.7 V Li-ion 550m Ah / 2.04 Wh; 46.20 x 34.14 x 5.68 mm;.Одговара Модел : DMMC10, DMMC-10. 15 години професионално батеријата снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со вашиот GPS Navigator оригинална батерија.Компатибилни Модели : Praktica DMMC10 Praktica DMMC-10 Specifications Capacity / го Оценувате : 550m Ah / 2.04 Wh Voltage : 3.7 VType : Li-ion Dimensions : 46.20 x 34.14 x 5.68 mm Gross Тежина : 42.5 g Net Тежина : 17.5 g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

R

Слични производи