.

.

JUSTSILEI Хлапак Глава Одговара за Philips HQ7310 HQ7340 HQ7360 HQ7320XL HQ7120XL HQ7115X HQ7110X HQ7315XL HQ7325XL HQ7340XL HQ7345XL HQ7350XL Хлапак Додатоци

JUSTSILEI Хлапак Глава Одговара за Philips HQ7310 HQ7340 HQ7360 HQ7320XL HQ7120XL HQ7115X HQ7110X HQ7315XL HQ7325XL

DEN 994.56
Количината на стоката

Лесно да се инсталира.Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.Замена на бричење на главата за да се подобри бричење ефект.За најдобри перформанси, чисти редовно.Го замени жилети секои 6 месеци.Промена на главата може да се врати 100% учинок на вашиот хлапак, и да отсекува од поблиску.Име на производ : Замена Хлапак Holder Package вклучува : 3 x Хлапак Главата (3 Машина +3 Чешел);1 x Носителот 1 x плоча На Жилет главата е компатибилна со следниве хлапак жилети : HQ7110 HQ7310 HQ7320 HQ7325 HQ7340 HQ7345 HQ7350 HQ7360 HQ7380 HQ7390 HQ7180 HQ7140 HQ7160 HQ7120 HQ7250 HQ7120 HQ7140 HQ7160 HQ7180 HQ7290 HQ7240 HQ7320 HQ7340 HQ7360 HQ7380 HQ7390 HQ7183 XL HQ7180 XL HQ7145 XL HQ7140 XL HQ7120 XL HQ7115 X HQ7110 X HQ7260 XL HQ7250 XL HQ7240 XL HQ7310 XL HQ7315 XL HQ7325 XL HQ7340 XL HQ7345 XL HQ7350 XL HQ7360 XL HQ7380 XL.

R

Слични производи