.

.

GDYJP Мини Преносни Џеб Печатач на Bluetooth Безжична Термички Налепница Приемот Печатач Ретро-Стил Фотографии, (Боја : Розова боја, Големина : Една Големина)

GDYJP Мини Преносни Џеб Печатач на Bluetooth Безжична Термички Налепница Приемот Печатач Ретро-Стил Фотографии,

DEN 2287.20
Количината на стоката

[Мултифункционален] : Тоа може да се печати , меморандум и евиденција на корисниците да видите информации на екранот на телефонот можат да се отпечатат веднаш,стан нудат различни фонтови, филтер ефекти и теми,направете ја вашата слика стилски。. [Безжична Конекција ] : Bluetooth 4.0 конекција, поврзан на печатач преку телефон печати СТАН, без жица, можете да ги печатите во секое време и насекаде каде。. [Погодност] : ги пратите на вашата работа и живот во секое време, насекаде, брзо печатење, ефикасно учење, забавни,Може да се користи за да ги симнат на кодови,грешките направени во студирањето,компанијата бизниси。.Висока прецизност глава за печатење со надградена резолуција на печатење од до 200 dpi, Повеќе од јасно печати。. [ИЗДРЖЛИВОСТ] : Вграден-во 900m Ah литиум клетки,способни да се печати 4 ролни од хартија ,било usb, може да наплаќаат за тоа .До 50% зголемување на животниот век на батеријата。.Употреба : Фото Принтер брзина на печатење : брзо Хартија испорака на владата : Прирачник за Поддршка на мрежата за печатење : безжичните Типот : црна и бела Dot matrix печатач : термо чувствителни печатач Материјал : ABSPrint paper size : 57x30mm/2.24x1.18 inch Size : 79 79 x x 40mm/3.11x3.11x1.57 inch Battery : 900m A (built-in) Бесплатно време : 1.5 h време на Мирување : една недела Полнење порт : 5 V, USB интерфејс Дефиниција : 200 dpi Потрошен спецификација : 57 x 30мм/2.24 х 1.18 inch Connection : Bluetooth ве Молиме забелешка : вистинската боја може да се разликува малку од сликата, поради различни следи и светлосни ефекти.Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодарам многу за посета на сад.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви послужи.

R

Слични производи