.

.

Точно 947399 Преоптоварување за 2324025 T0625/J5

Точно 947399 Преоптоварување за 2324025 T0625/J5

DEN 1523.76
Количината на стоката

Пакет Димензии : 2.8 cms (L) x 5.6 cms (W) x 18.5 cms (H).Тип На Производ : Фрижидер.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Италија.Точно 947399 преоптоварување за 2324025 T0625/J5. Овој објект е вистинска Вистина original equipment manufacturer замена дел.

R

Слични производи