.

.

Деца Обоени Расположливиот Лицето Маска, Пакување од 50, ANYGUARD Дише 3-Ply Лицето Маска Век Деца 4-12

Деца Обоени Расположливиот Лицето Маска, Пакување од 50, ANYGUARD Дише 3-Ply Лицето Маска Век Деца 4-12

DEN 383.76
Количината на стоката

Увезени. 3-PLY ЗАШТИТА : Три слоја за еднократна употреба се соочуваат со маски се дизајнирани со мека не-плетени внатрешниот слој, се топи разнесени средниот слој, и течни заштитени надворешниот слој за да се обезбеди исклучителни breathability и заштитни филтрација систем.COMFORTABILITY : Нашата расположливиот лице маски обезбеди мека и еластична носот мост како и екстра-удобно уво циклуси за да се направи исклучителни монтирање на носот и ушите носи дури и за подолг училишните часови.ДИЗАЈНИРАН ВО КОРЕЈА : Внимателно и Уникатно дизајниран во Кореја, но произведени во Виетнам со врвен квалитет контролирани од страна на медицински одделение објект.ПОВЕЌЕ СЕЛЕКЦИИ : Разни бои од висок квалитет не-плетени ткаенини со високи перформанси се топи разнесени филтер.ПРАШИНА на ПАКЕТ : Нашата прашина се соочуваат со маски се внимателно изработени со чистење и хигиена производство што е наш врвен приоритет на клиенти.

R

Слични производи