.

.

Без мирис Кампување Завеса за Бања Тушеви и Кади, Бања Завеса Оркестарот со Стандардна Големина 66 од 72

Без мирис Кампување Завеса за Бања Тушеви и Кади, Бања Завеса Оркестарот со Стандардна Големина 66 од 72

DEN 580.80
Количината на стоката

[Издржлив Материјал] Оваа оркестарот туш завеса е направен од високо-квалитет полиестер влакна, кој е издржлив, перат.На водоотпорен туш завеса користи мантил водоотпорен технологија, капки вода не се лесно да се остане и може да се користи без лагер. [ТУШ ЗАВЕСА ГОЛЕМИНА & 12 КУКИ] На тешки дебели бања завеси мерки 60 од 72 инчен, одговара на повеќето бањи.И 12 пластични куки прстени за да се гарантира нема рѓа.Можете лесно да се откажам овој Туш завеса во неколку минути. 12pcs рѓа доказ grommets заедно засилен топ-заглавјето, и пондерирана полите на дното. [Лесно да се инсталира] Постојат метал grommets на врвот, и туш завесата може да бидат обесени на пол брзо со користење завеса прстени.Кога сакате да се чисти или замени туш завеса, тоа може да биде отстранета лесно. [Лесно Грижа и Погодност] Избрише се чистат со влажна крпа.Или Машина за миење ладно собори сува не кајгана.Се вклопуваат во многу големина туш кади. [Мулти Цел]Не само туш завеси, но, исто така, тушеви и кади, campers, хотели и на други места ќе сакаат да се направи убава.Оваа ткаенина уметност бања завеса додава повеќе елеганција за вас.Направен од тешки 100% полиестер материјал, овие туш завеси нетранспарентно, заштита на вашата приватност додека се дебели доволно да drape добро.Со овој водоотпорен туш завеса за да ви помогне да ги организирате и стилот на вашиот дом!Еко-пријателски Брзо-сува дигитално печатење на обрасци се светли и шарени за да заличи вашето купатило.Дупки : 12 rustproof метал претходно биле вклучени.Бесплатни Куки : 12 пластични куки, одговара на сите туш завеси и род стилови.ПРИМЕНА : за бања, прозорец, belcony, Одржите вашиот дом чист.Пакет : 1 * туш завеса, 12 пластични куки.Не се Вклучени : туш завеса род Обичај Туш Завеса Ние, исто Така, Поддршка Личен Кориснички Бања Завеса.Го прилагодите Вашиот Туш Завеса со Слики,Текст, Секое Дело Што го Сакате.Вашиот Уникатен Дизајн Ќе Заличи Вашиот Бања и да се Создаде Удобно Капење на животната Средина.Едноставна Декорација Овој туш завеса е погодна за модерна бања декорација.Да се стави на вашиот омилен туш завеса и да уживате во вашето капење време!Топло Потсетување : Поради разликите во компјутерски монитори, може да биде многу варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Почитувани Купувачот, ви Благодариме за вашата постојана поддршка на нашата продавница, и ние секогаш се стреми да се подобри себеси во однос на услугата, квалитет, извори, итн.Ако има нешто што јас можам да ви помогне или ќе наидат на проблеми кога ќе примите нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку порака.Ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.Ви благодариме!.

R

Слични производи