.

.

DOITOOL 4pcs Гроздобер Фиока Knob Месинг Мебел се Справи со Украсни Копчиња Кабинет Фиока Вратата Knob за Мебел Шкафот Dressers

DOITOOL 4pcs Гроздобер Фиока Knob Месинг Мебел се Справи со Украсни Копчиња Кабинет Фиока Вратата Knob за Мебел

DEN 518.16
Количината на стоката

Погоден за кујната кабинет, градите на фиока, ковчегот, гардероба, bookcase или било дрвена површина работи.Одлично за дома, тоалет, канцеларија, бар, канцеларија, КТВ, хотелот употреба.Соодветна големина и боја направи копчиња може да биде инсталиран во повеќето сцени.Површината на производот не се изедначи и не ги повредат вашите раце.Безбедно и исклучителна, лесно да се координира со стилот на вашиот дом.Карактеристики - Материјал : Месинг.- Големина : 3.20 X3.20 X2.50 cm/1.26 X1.26 X0.98 во.Пакет Вклучувајќи 4 x копчиња.

R

Слични производи