.

.

WZMDHB 3D Оптичка Илузија Ноќ Светлина Цртан филм Диносаурус Визуелна Креативни Led Маса Светилка со Далечински Управувач 16 Промена на Бојата USB Напојува за Момче Девој?

WZMDHB 3D Оптичка Илузија Ноќ Светлина Цртан филм Диносаурус Визуелна Креативни Led Маса Светилка со Далечински

DEN 529.20
Количината на стоката

3 D ВИЗУЕЛИЗАЦИЈА : 3 D модел дизајн/ LED светло доаѓа со мека, униформа, не-треперење на светлината,а станот што го направија со 3d технологија за да се покаже на оптички неверојатни 3d илузија.така што можете да го користите како декоративни ламби, или како ноќни ламби.SMART ДОПИР И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : 16 Бои се Менува, може да го прилагодите осветлувањето на екранот преку далечински управувач.ги задоволува секој човек е поинаков чувствителност на светлина, употреба на високо квалитетни LED светлина која не е безопасно да детските очи, да обезбеди деца слатка и топлина ноќ.ДВОЈНА МОЌ на ВЛАДАТА : во Нашите ноќ светлина, може да се напојува со 3 * АА батерии(не се вклучени) или USB кабелот е поврзан, компатибилен со било USB напојување порта, како на пример, Лаптоп, Компјутер, USB Напојување Банка, дома USB Адаптер итн.ФАНТАСТИЧЕН ПОДАРОК : Спакуван во исклучителен подарок кутија.Идеален Подарок и Најдобри Оркестарот за деца девојчиња момчиња и возрасни,мајки ден роденден, и свадба годишнината.Одличен подарок за Божиќ, роденденот,фестивал, промотивни итн.КРЕАТИВНА ДЕКОРАЦИЈА : 3 D визуелна уметност ефект.Убаво светло декорација за роденден, свадба, божиќ, велигден,крштевки и на сите страни.LED светло маса светилка украс за домот, дневна соба, бебе соба и соба за спиење.3 D светилка е најдобриот роденден,Божиќ и празник подароци за момчиња, Девојки и деца,тоа може да создаде изненадени 3 D визуелни ефекти(навистина не 3 D)преку акрилик панел.И тоа ќе ви донесе топла и слатка атмосфера во текот на ноќта ,ПРЕДВОДЕНА илузија светла ќе додадете забава во вашиот живот.Карактеристики : 1. Ново надградба, доаѓа со IR-далечински контролирани во рок од 24 Копчиња вклучувајќи 16 чиста бои се опционални,4 динамички режими на блицот(Флеш/Storbe/Втора/Мазна) и луминозноста прилагодливи.2.Производ во боја : 7 бои : црвена, зелена, сина, жолта, виолетова, бела, може да се залепи или од тебе.3.3 D визуелен ефект.Оптички Визуелна Илузија преку акрилик одбор.4. Пријателски за деца,на акрилик панел е силна и тешко, не е кревка.Мека светлина не е штетно за очите.5. Safty и Енергија-saveing со ниска моќност за 0.5 Вати,не се штетни за човековото тело.Напојува преку USB кабел или со 3 АА батерии(не се вклучени).6. Издржливи со 10000hours животен век на Led диоди.7. 3 D илузија светилки е прекрасен подарок избори за festvals без разлика Роденден на Божиќ или Нова Година 8. Најдобра декорација избор за момчиња и девојки спална соба, детска соба,маса на маса,бар,продавница,кафе,клуб,ресторан и сл.Светлината Спецификации : Моќност : 3 WVoltage : 5 VBase големина : aprox 87*87*35mm Package големина : aprox 22*15*5.5 cm Tips : 1 : ве Молиме откине заштита филм од акрилик панел пред употреба.2 : ве Молиме не допирајте акрилик површината за да се избегне ефектот на 3 D илузија ефект од знаци.Пакувањето се вклучени : 1 x акрилик panel1 x ABS Base1 x 24-копче remote1 x USB cable1 x Корисникот manual Any проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас.

R

Слични производи